66. Old Boys Kosárlabdatorna

Újra döntőt játszott Gyergyószentmiklós

Sepsiszentgyörgyön november 7–8-án, szombaton és vasárnap, a Szabó Kati Sportcsarnokban került megrendezésre a hagyományos Old Boys Barátság Kupa kosárlabdatorna versenysorozat 66. találkozója.

A torna győztese Székelyudvarhely, a második Gyergyószentmiklós, a harmadik Sepsiszentgyörgy, a negyedik Szováta, az ötödik Szászrégen, a hatodik pedig Csíkszereda lett.

A csoportmérkőzések eredményei: Sepsiszentgyörgy – Gyergyószentmiklós 54 – 63, Csíkszereda – Szováta 26 – 48, Szászrégen – Sepsiszentgyörgy 52 – 67, Csíkszereda – Székelyudvarhely 27 – 55, Gyergyószentmiklós – Szászrégen 62 – 37, Szováta – Székelyudvarhely 36 – 69. Helyosztók, az 5. helyért: Szászrégen – Csíkszereda 49 – 31, kisdöntő: Sepsiszentgyörgy – Szováta 55 – 43, döntő: Székelyudvarhely – Gyergyószentmiklós 74 – 60.

A torna legeredményesebb játékosa a gyergyószentmiklósi Seres Lajos lett, a legjobb játékos címet pedig a székely­udvarhelyi Tóth Károly érdemelte ki.

A tornán résztvevő gyergyószentmiklósi csapattagok: Ábrahám Imre, Dézsi Zoltán, Hobaj Levente, Kodácz Attila, Köllő István, Petelei Attila, Rákosy Zoltán, Selyem Vencel, Seres Lajos, Szabó Csaba, Szabó Sándor, Szakács Levente.