68. Old Boys Barátság Kupa Kosárlabdatorna

A gyergyószentmiklósi öregfiúk a harmadik helyen végeztek

November 19–20-án, szombaton és vasárnap, a szászrégeni Ifjúsági Park sportcsarnokában került megrendezésre a hagyományos Old Boys Barátság Kupa kosárlabdatorna versenysorozat 68. találkozója.

A torna győztese Székelyudvarhely, a második Szászrégen, a harmadik Gyergyószentmiklós, a negyedik Szováta, az ötödik Sepsiszentgyörgy, a hatodik pedig Csíkszereda lett.

A csoportmérkőzések eredményei: Szászrégen – Gyergyószentmiklós 78 – 77, Szováta – Székelyudvarhely 49 – 71, Gyergyószentmiklós – Sepsiszentgyörgy 65 – 44, Csíkszereda – Szováta 37 – 71,  Szászrégen – Sepsiszentgyörgy 74 – 56, Székelyudvarhely – Csíkszereda 86 – 37.

Helyosztó mérkőzések, az 5. helyért: Sepsiszentgyörgy – Csíkszereda 81 – 53, kisdöntő: Gyergyószentmiklós – Szováta 57 – 39, döntő: Szászrégen – Székelyudvarhely 54 – 56.

A tornán résztvevő gyergyószentmiklósi csapattagok: Hobaj Levente, Kodácz Attila, Köllő István, Petelei Attila, Rákosy Zoltán, Selyem Vencel, Seres Lajos, Szabó Csaba, Szabó Sándor.