74. Old Boys Barátság Kupa Kosárlabdatorna

Döntőt játszottak a gyergyószentmiklósi öregfiúk

November 23–24-én, szombaton és vasárnap, a szászrégeni Ifjúsági Parkban levő sportteremben került megrendezésre a hagyományos Old Boys Barátság Kupa Kosárlabdatorna versenysorozatának 74. találkozója.

A torna győztese Sepsiszentgyörgy, a második Gyergyószentmiklós, a harmadik Szováta, a negyedik Szászrégen, az ötödik Székelyudvarhely, a hatodik pedig Csíkszereda lett.

csoportmérkőzések eredményei: Szászrégen – Székelyudvarhely 64 – 55, Szováta – Gyergyószentmiklós 36 – 53, Székelyudvarhely – Sepsiszentgyörgy 33 – 64, Szováta – Csíkszereda 39 – 27, Szászrégen – Sepsiszentgyörgy 52 – 74, Gyergyószentmiklós – Csíkszereda 62 – 35.

Helyosztó mérkőzések, az 5. helyért: Székelyudvarhely – Csíkszereda 65 – 32, kisdöntő: Szászrégen – Szováta 47 – 53, döntő: Gyergyószentmiklós – Sepsiszentgyörgy 65 – 78.

A tornán résztvevő gyergyószentmiklósi csapattagok (a címfotón balról jobbra): Kodácz Attila, Hobaj Levente, Dézsi Zoltán, Petelei Attila, Szabó Csaba, Köllő István, Rákosy Zoltán, Seres Lajos, Szabó Sándor, Ráduly Sándor és Bagossy Attila (bíró).