Amatőr asztalitenisz-bajnokság volt Csomafalván

2 nap alatt 100 mérkőzésre került sor

Amatőr asztalitenisz-bajnokság zajlott 2016. január 23 és 24 között Csomafalván a sportág helyi kedvelői számára. A rendezvénynek a helyi tornaterem adott otthont. Két nap leforgása alatt 100 mérkőzésre került sor. A versenyre előzetes jelentkezéssel összesen 26 játékos nevezett be, amelyből 4 személy nem jelent meg. A sorsolás után öt csoportra osztva kezdődtek a mérkőzések, amelynek során az első két helyezett jutott tovább a másnapi döntőbe. Új sorsolást követően körmérkőzések következtek. Szoros eredmények születtek színvonalas játékkal. Pontozásos alapon a tornát Péter László nyerte, mind a kilenc mérkőzését megnyerve, második helyezett Molnár Tibor lett, a harmadik helyet pedig Máthé Hunor szerezte meg.

asztalitenisz_csomafalva

A szervezők hagyományteremtő szándékkal indították útjára a bajnokságot, ennek megfelelően ígéretet tettek arra, hogy jövőre is megszervezésre kerül.