Június 10–16.

VIII. Családi sportnapok

Gyergyószentmiklós

Június 10., hétfő

18:00–19:00 Csapatok benevezése, művelődési ház előtti tér
18:00 Tömeges kerékpáros felvonulás (gyülekező 17 óra 45 perckor a Szent Miklós-szobornál, a Szabadság téren)
18:45 Közös torna, művelődési ház előtti parkoló
18:45 Kerékpározzunk szabályosan és biztonságosan!, kvízjáték a biztonságos közlekedésről, művelődési ház előtti parkoló

Június 11., kedd

7:30–8:00 Reggeli torna, művelődési ház előtti parkoló
17:00–20:00 Nyílt TéKapuk, művelődési ház melletti park

Június 12., szerda

7:30–8:00 Reggeli torna, művelődési ház előtti parkoló
17:00-18:30 Kézilabda, Basilides Tibor Sportcsarnok
18:30-19:30 Aikido, Testvériség Sugárút 22. szám
18:30–20:00 Total body, teljes alakformálás felnőtteknek, Salamon Ernő Gimnázium tornaterme

Június 13., csütörtök

7:30–8:00 Reggeli torna, művelődési ház előtti parkoló
15:00–17:00 Tenisz, Sportiskola teniszpályája (kedvezőtlen időjárás esetén a Sportiskola tornaterme)
17:00 -18:30 Kosárlabdajáték, Sportiskola tornaterme
18:00 Aerobik-maraton, Basilides Tibor Sportcsarnok

Június 14., péntek

7:30–8:00 Reggeli torna, művelődési ház előtti parkoló
10:00–11:30 Aviva torna, gátizomerősítés hölgyeknek, Aviva studió (Gyergyószentmiklós, Kossuth Lajos utca, 9/3)*
15:00–18:00 Sportok délutánja, városi focipálya (kedvezőtlen időjárás esetén a műjégpálya):

– bemelegítő torna
– labdarúgás
– asztalitenisz
– utcai hoki
– billiárdfoci
– karate
– versenyautó-szimulátor
– talajtorna

Gyerekprogramok: vietnámi híd, toronyépítés sörös rácsokból, kötélmászás.

15:00–18:00 A sportosabb életért, sporttal és egészséges életmóddal kapcsolatos termékek bemutatója, városi focipálya
18:00–19:30 Aviva torna, nők tánca: egy segítség női létünk minden szakaszában – ismerkedés az Aviva módszerrel, Aviva studió ( Gyergyószentmiklós, Kossuth Lajos utca, 9/3)*

Június 15., szombat

9:00 IX. Szent Miklós kupa – Erdélyi Nyílt Íjászverseny, Csíky-kert
9:00 -10:00 Box edzés, Fitpoint
10:00 Családi tájékozódási verseny, Csíky-kert
13:00 A tisztább Békényért fogok össze veletek, a Békény patak medrének közös tisztítása, Jakab Antal tér
17:30 Kihirdetjük Gyergyószentmiklós legsportosabb csapatát, záróünnepség és díjátadó, művelődési ház előtti parkoló:

Fellépnek:
– Flaviu Cernescu slackline, zsonglőr, monocikli és zsiráf monocikli bemutatója
– Step Dance Sportklub
– Brill Dance Táncstúdió
– Ritmikus Gimnasztika
– Aktív cross training Balázs Vera, a 2018-as Survivor elődöntősével, a Vera Workout Sportklub részéről

Június 16., vasárnap

9:00 Biciklis túra a Súgó-barlanghoz és ingyenes barlanglátogatás a résztvevőknek – gyülekező a művelődési ház előtt


A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!

*A részvétel ingyenes. A helyek száma korlátozott, előzetes bejelentkezés szükséges a 0747/799.253-as telefonszámon (Kastal Hajnal), legkésőbb június 13-ig.


Szervezők: Gyergyószentmiklós Megyei Jogú Város Önkormányzata, Gyergyószentmiklósi Művelődési Központ, Városi Sportklub, Ifitéka

Partnerek:

Aikido Gyergyószentmiklós
Aviva Módszer
Baranta Egyesület
Helyi rendőrség
Body House
Cool Bike
Erdélyi Kárpát Egyesület Gyergyói Osztálya
Gyergyó Asztalitenisz S.E.
Gyergyói Karate Klub
Gyergyószentmiklósi Sportiskola
Gyilkostó Adventure Egyesület
Halasági Csibi termékek
Jövő FC
Madárfészek – Godako ökölvívó akadémia
Salamon Ernő Gimnázium
Salvamont Hegyimentő Szolgálat
Steel Power Sport Club
Szárhegyi Bástya
Székely Hoki Iskola
Szent Benedek Tanulmányi Ház
Tanulók Háza
Total Bike
Vera Workout Sportklub
VUK SK
Warriors FC

Támogatók:

WildZone
Euro Power Tech
4-es kalandpark
GyHK
Rapel
Pizza Joe
Öko Alpin Turisztikai Egyesület
Contact kávé & teaház
Zerge Szakbolt
SkiGyimes

Médiapartnerek: Gyergyói Hírlap, Székelyhon.ro, Kelet Info Media Group, Hargita Népe, Gyergyó TV, Marosvásárhelyi Rádió, Gyergyói Kisújság.


További információk az esemény Facebook-oldalán