Március 5-én Gyergyóditróba került sor a Gyergyó-medencei települések számára szervezett asztalitenisz csapatbajnokság kiértékelésére és a díjak átadására.

Egy nagyon tartalmas szombati napot tudhattak maguk mögött az asztaliteniszezők, hiszen a ditrói szervezők nagyon kitettek magukért.

12776855_1127242567308618_1704716982_o

Készülődés a versenyre.

A díjátadást egy páros verseny előzte meg, amely érdekessége az volt, hogy a páros tagjai csak egy másik csapat versenyzőével alkothatott párost és két viszonylag erősebb játékerőt képviselő versenyző sem versenyezhetett együtt, így érdekes mérkőzések zajlottak le ezen a napon, minden játékos jól szórakozott.

Páros verseny döntője.

A páros verseny döntője.

Ez a nap nemcsak a versenyzésről és díjátadásról szólt, hiszen a játékosok megemlékeztek Mîndru Vasile sportbarátról, aki eltávozott közülünk.

12810279_1127239520642256_2001388676_o

Megemlékezés

GY.M.T.A.CS. 2015-2016 díjazottai :

VIII. hely – Gyergyócsomafalvi Délhegy Sk 

12810011_1127239753975566_105529336_o

Gyergyócsomafalvi Délhegy: Kedves Botond, Benedek Árpád, Péter László, Molnár Tibor

VII. hely – Protekerőpatak

 

12810014_1127240297308845_1099396270_o

Protekerőpatak: Molnár János, Kolumbán Csaba, Kolumbán István, Tódor János.

 

VI. hely – Ditrói Old Boys 

Ditrói Old Boys asztalitenisz csapata

Ditrói Old Boys: Bajkó Imre, Bajkó Károly, Héja Zoltán

V. hely – Demarco Salamás

Demarco Salamás

Demarco Salamás: Țăran Călin, Mândru Aurel, Mândru Marin, Mândru Vasile, Coșarcă Mihaiță

IV. hely – Tic Tac Boys (Gyergyószentmiklós)

Tic Tac Boys

Tic Tac Boys: ifj. Tódor Csaba, Tódor Csaba, Pap Gyula, Simon Róbert, Szabó Áron

III. hely – Szárhegyi Bástya Sk.

Bastya Sk.

Bástya Sk. : Lőrinczi Béla, Czimbalmos Gyula, Tódor László, Györffy Zsolt, Gáspár Ernő, Ambrus Arnold

II. hely – GY.T.T. (Gyergyószentmiklós)

 

12789796_1127240580642150_1792047886_o

GY.T.T. : Bábics Tamás, Györfi Szabolcs, Koszta Márk, Székely Zsolt

I. hely – Old Boys Gyergyó

Old Boys Gyergyó

Old Boys Gyergyó: Ilcu Angela, Tegzes Robert, Keresztes Zoltán, Lovász Vilmos

Külön díjazásba részesültek:

12789800_1127240980642110_398614118_o

Balról harmadik: Ilcu Angela, Bábics Tamás, Molnár János, Bajkó Károly, Koszta Márk

Legidősebb játékos: Bajkó Károly

Legfiatalabb játékos: Koszta Márk

Egyedüli női játékos: Ilcu Angela

Színes tudósító: Molnár János

Legügyesebb játékos: Bábics Tamás

 

Adománygyűjtésre is sor került, Ferenczi Csilla műtétjére gyűjtöttek pénzt a sportolók.

12809807_1127239533975588_1657576054_o

A végére nem maradhatott el az ünnepi ebéd sem, amelyet köszönjük Bajkó Imrének!

12809871_1127245667308308_578088735_o

Köszönjük a csapatoknak a tevékenységet és kitartást és ősszel folytatjuk!

12810023_1127241027308772_837100116_o