Jön a rájátszás!

A Progym mérkőzéseinek teljes játékrendje

Két mérkőzése van hátra csapatunknak a román felnőtt jégkorongbajnokság alapszakaszából. Piros-fehéreink a bukaresti Sportul Studențesc együttesét fogadják szombaton, március 4-én este fél 7-től, illetve vasárnap, március 5-én délelőtt fél 11-től.

Ezzel lezárul az alapszakasz, ahol az első négy helyezett jut tovább, az egyik fél harmadik győzelméig tartó elődöntőben az alapszakasz első helyezettje a negyedikkel, míg a második helyen végző a harmadik helyezettel találkozik. Az elődöntőket március 7–14., a döntőt és a bronzmérkőzéseket pedig március 17–28. között játsszák le.

A Progym már biztosan a harmadik helyen végez, tehát az elődöntőben a Csíkszeredai Sportklub lesz az ellenfél. A bajnoki rangsorban jobb helyzést elérő csapat a pályaválasztó, így az első két mérkőzést a csíkszeredai Vákár Lajos műjégpályán rendezik.

Az elődöntő teljes játékrendje:

1. mérkőzés: március 7., kedd, 18:30 Csíkszeredai Sportklub – Progym (Csíkszereda)
2. mérkőzés: március 8., szerda, 18:30 Csíkszeredai Sportklub – Progym (Csíkszereda)
3. mérkőzés: március 11., szombat, 18:30 Progym – Csíkszeredai Sportklub (Gyergyószentmiklós)
4. mérkőzés (ha szükséges): március 12., vasárnap, 18:30 Progym – Csíkszeredai Sportklub (Gyergyószentmiklós)
5. mérkőzés (ha szükséges): március 14., kedd, 18:30 Csíkszeredai Sportklub – Progym (Csíkszereda)

Az elődöntő másik ágán Brassói Corona – Galaci Dunărea mérkőzéseket rendeznek.

Címfotó: Lukács Zsolt