V. Szent Miklós Kupa

Vasárnap, december 7-én került megrendezésre az V. Szent Miklós Kupa elnevezésű asztalitenisz-verseny, melynek helyszíne a Salamon Ernő Elméleti Líceum kis tornaterme volt.
A megmérettetésre 19 versenyző nevezett be, többnyire gyergyószentmiklósiak, de Tekerőpatakról is érkeztek játékosok.

A benevező sportolók korosztály szerint 3 különböző kategóriákba voltak besorolva, és a díjazás is mindhárom kategóriában történt, hiszen a Mikulás idén is bőkezű volt az asztaliteniszezőkkel szemben!

Ifjúsági kategóriában I. helyezett Simon Róbert, II. helyezett Bábics Tamás, III. Pál László, IV. Tankó Rudolf lett.

Felnőtt kategóriában (25-48 évig) I. helyet Keresztes Zoltán, II. helyet Györfi Szabolcs, III. helyet Lovász Vilmos, IV. helyet Varga Előd szerezte meg.

Idősek kategóriájában (49 – 65 évig) I. helyezett Tegzes Robert, II. helyezett Tódor Csaba, III. helyezett Bartalis Lajos lett.

szentmiklos_kisujsag_cover

​Foto: Molnár János

Gyergyó AT. S.E. egy évzáró egyéni asztalitenisz-versennyel szeretné megörvendeztetni a sportág kedvelőit. Az udvarhelyi, csíkszeredai és maroshévízi versenyzők meghívásával még színvonalasabb rendezvényre kerülhet sor városunkban.