Június 8–11.

alfalvi_napok


Június 8., csütörtök

16:00 óra – Ifjúsági Sakkverseny – Alfalvi Fiatalokért Egyesület
Helyszín: Sövér Elek Szakközépiskola


Június 9., péntek

9:00 óra – XVI. Felszállott a páva – Gyergyó medencei kisiskolások népdal, néptánc találkozója
Helyszín: Petőfi Sándor Művelődési Ház

18:00–20:00 óra – Családnevek focibajnoksága
Helyszín: Műfüves Sportpálya

17:00 óra – Zarándoklat – képzőművészeti kiállítás és könyvbemutató
Helyszín: Petőfi Sándor Művelődési Ház Galéria

18:00 óra – Gyerektáncház – Al-Falusi Kaláka Egyesület, Szabad Székely Egyesület
Helyszín: Petőfi Sándor Művelődési Ház

18:00–21:00 óra – Fond be kislány hajadat, Vitesd táncba magadat –
„Aranyfűsű”- hajviselet bemutató és verseny – Szabad Székely Egyesület

aranyfusu
Helyszín: Petőfi Sándor Művelődési Ház

21:00 óra – Felnőtt táncház – Al-Falusi Kaláka Egyesület, Szabad Székely Egyesület
Helyszín: Petőfi Sándor Művelődési Ház


Június 10., szombat

7:30 óra – Reggeli torna Verával
Helyszín: Központ

9:00–13:00 óra – Caritas sátor – Ingyenes vérnyomás- és vércukorszint mérés
Helyszín: Központi park

9:00–14:00 óra – Helyi termékek kiállítása és vására – Al-Falusi Kaláka Egyesület
Helyszín: Központ

9:00 óra – Családnevek focibajnoksága
Helyszín: Műfüves Sportpálya

9:00 óra – Tájegységek főzőversenye
Helyszín: Központ

10:00–13:00 óra – Sportvetélkedők gyerekeknek, fiataloknak
Helyszín: Központi park

16:00 óra – Pünkösd 450 – Gyergyóalfalvi Képzőművészek Kiállítása
Helyszín: Képzőművészeti Galéria

17:00 óra – Brill Dance táncelőadás

alfalvi_napok11
Helyszín: Szabadtéri színpad

18:00 óra – Féltett kincsünk a hagyomány – Domokos Pál Péter Hagyományőrző Egyesület műsora
Helyszín: Szabadtéri színpad

19:00 óra – Dreamland Residents-koncert

dreamland
Helyszín: Szabadtéri színpad

21:00 óra – Sunny Dance Band-koncert – Varga Feri és Balássy Betty – Aradszky László

sunny_dance_band
Helyszín: Szabadtéri színpad

23:50–2:00 óra – DJ. Studio Project & DJ. Bero – retro buli
Helyszín: Szabadtéri színpad


Június 11., vasárnap

12:00 óra – Ünnepi búcsús szentmise

18:00 óra – Nagy Imre Népi Zenekara

nagy_imre_nepi_zenekara
Helyszín: Szabadtéri színpad

20:00 óra – No Sugar-koncert

no_sugar

Helyszín: Szabadtéri színpad

22:00 óra – Kowalsky meg a Vega-koncert

kowalsky
Helyszín: Szabadtéri színpad


alfalvi_napok1