Augusztus 11–13.

XX. Szárhegyi Napok 2017

Program


Agusztus 11.

Péntek

10:00 – Caritas- Cseperedő programja – Ügyeskedjünk, ügyeskedjünk – vásártér 
15:30 – Fotókiállítás – Sportcsarnok (előtér) – Gyergyói Fotóklub szervezésében
16:00 – Szárhegyi Családnevek Labdarúgó Bajnokság – BSK szervezésében – sportcsarnok
16:00 – Kiállításmegnyitó – HMKM Központ szervezésében – Cika-terem 
17:00 – Brill Dance (modern tánc) előadás – sportcsarnok 
18:30 – Csalamádé, amatőr színészek előadása – vásártéri színpad
20:30 – Kávészünet Zenekar (Budapest) – koncert – vásártéri színpad
22:00 – Ünnepi megnyitó, beszédet mond Danguly Ervin polgármester – vásártéri színpad
22:10 – BALKANFANATIK Zenekar (Budapest) – koncert – vásártéri színpad
23:00 – StramliBand Zenekar(Gyergyó) – vásártéri színpad


Augusztus 12.

Szombat

09:00 – Reggeli torna Ördög Tímeával – vásártér 
11:00 – Arcfestés Szász Rékával – vásártér
09:00 – Bicikliverseny (Czimbalmos Gyula szervezésében) – indulás a vásártérről
11:00 – Horgászverseny – Gáspár Domokos Tanyája 
12:00 – Kézműves tevékenység, nemezelés Gáll Kinga szervezésében – kultúrház
16:00 – Nagypályás Gálamérkőzés: Bástya Öregfiúk vs Bástya Ifik
17:00 – Karaoké – Szárhegyi Ifik Szervezésében – vásártér
21:30 – Koszika and The HothSots Koncert (Marosvásárhely) – vásártéri színpad
23:00 – Utcabuli, zenélnek: György László, Fülöp Lóránt, Csibi András, 
Mihály Csaba, Pál Andor – vásártéri színpad
23:00 – Betekintés az asztrófotózásban, közeli csillagképek megtekintése – 
Dr. Munzlinger Attila szervezésében. Helyszín: Szent Antal kápolna 
00:00 – DJ. Buli Oláh Tivadar szervezésében – Cika-terem


Augusztus 13.

Vasárnap

9:00 – Sakkverseny – sportcsarnok 
11:00 – Darts Bajnokság – Lőrincz Hunor szervezésében – Pálinkázó (bár)
09:00 – Hard Enduró Motorverseny Élménynap (élő közvetítés) – güdüci motorospálya – BSK
13:00 – Zenészek Főzőversenye – vásártéri színpad
14:00 – Ifjú Szív Néptáncegyüttes – vásártéri színpad
15:00 – Nagymamáink Falvédői – kiállítás a varrókör szervezésében – sportcsarnok
16:00 – Minifoci Gálamérkőzés –Gyergyószárhegyi Önkormányzat vs Békéscsabai MUSE
18:00 – Csatasőr 18 éven felülieknek – vásártéri ifi sátor
21:00 – DREAMLAND RESIDENTS (Gyergyószárhegy) koncert – vásártéri színpad
22:00 – UNDER-COVER (Csíkszereda) koncert – vásártéri színpad
22:30 – Tábortűz – vásártér


szarhegyi_napok1